NABÓR DO SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ

RUSZA NABÓR DO SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ NASZEGO KOŁA , PIERWSZE ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ W MAJU(BLIŻSZY TERMIN ZOSTANIE USTALONY PO UZYSKANIU ODPOWIEDNIEJ LICZBY CHĘTNYCH) W SIEDZIBIE NASZEGO KOŁA( ŚRODA ŚLĄSKA, BIAŁOSKÓRNICZA 1), ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ I DZIECI, ZGŁOSZENIA I PYTANIA POD NUMEREM 721 559 445, LUB adrian810@gmail.com.

KLASYFIKACJA GP 2017 PO PIERWSZEJ TURZE

Punktacja jest liczona od zajętego miejsca np.

miejsce 1=1 pkt, miejsce 2=2 pkt, itd.

zawodnik który na zawodach złowił 0 g. ryb dostaje pkt. za ostatnie miejsce,  zawodnik który nie stawił się na zawody dostaje punkty za ostatnie miejsce +1

GP wygrywa zawodnik który przez cały sezon zdobył najmniej punktów.

W przypadku zdobycia na koniec sezonu takiej samej ilości punktów przez dwóch lub większej ilości zawodników o końcowym wyniku decydują ostatnie zawody sezonu.

SENIORZY:

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

TURA I (G)

MIEJSCE GP

1

ZDZISŁAW ŚLEMP

1 (6560)

1

2

TADEUSZ BUCZAK

2 (5000)

2

3

WIESŁAW DZIADYK

3 (4780)

3

4

ŁUKASZ SOBCZAK

4 (4610)

4

5

ROBERT SERWA

5 (4480)

5

6

ARKADIUSZ RADZYMIŃSKI

6 (3770)

6

7

JERZY DYSZEWSKI

7 (3530)

7

8

ADRIAN KROWICKI

8 (3390)

8

9

WŁADYSŁAW BRZOZOWSKI

9 (2900)

9

10

ROMAN JANIEC

10 (1490)

10

11

RYSZARD DZIGMAN

11 (1310)

11

12

JACEK MIKITA

12 (950)

12

13

HENRYK CHRZANOWSKI

13 (920)

13

14

JÓZEF KASPRZAK

14 (900)

14

15

MIROSŁAW SZCZYTOWSKI

15 (870)

15

16

TOMASZ KLOCEK

16 (860)

16

17

PIOTR HRYŃCZAK

17 (0)

17

18

ANDRZEJ WASYLKOWSKI

17 (0)

17

19

JERZY ZIELIŃSKI

17 (0)

17

20

ŁUKASZ ZIELIŃSKI

17(0)

17

21

ANDRZEJ ZIELIŃSKI

17(0)

17

22

WOJCIECH KLOCEK

17(0)

17

23

JÓZEF RADOŃ

17(0)

17

24

KRZYSZTOF WOJEWODA

17(0)

17

25

DARIUSZ ZIOBRO

17(0)

17

26

ANDRZEJ BOBOŃ

17(0)

17

27

JANUSZ ŁAKOWSKI

17(0)

17

28

JAN FILIMONOWICZ

17(0)

17

29

JANUSZ ŁUCZAK

17(0)

17

30

EDWARD CIURA

17(0)

17

31

RYSZARD SEMBER

17(0)

17

KLASYFIKACJA GP 2017 JUNIORZY

Punktacja jest liczona od zajętego miejsca np.

miejsce 1=1 pkt, miejsce 2=2 pkt, itd.

zawodnik który na zawodach złowił 0 g. ryb dostaje pkt. za ostatnie miejsce,  zawodnik który nie stawił się na zawody dostaje punkty za ostatnie miejsce +1

GP wygrywa zawodnik który przez cały sezon zdobył najmniej punktów.

W przypadku zdobycia na koniec sezonu takiej samej ilości punktów przez dwóch lub większej ilości zawodników o końcowym wyniku decydują ostatnie zawody sezonu.

JUNIORZY:

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

TURA I (G)

MIEJSCE GP

1

MARCELINA MAJCHRZAK

1 (680)

1

2

PIOTR WOJEWODA

2 (620)

2

3

GRACJAN MYSZKOWSKI

3 (0)

3

4

SZYMON DZIADYK

3 (0)

3

DOPŁATY NA WODY OKRĘGOWE JELENIA GÓRA I WROCŁAW

Dopłaty na wody Okręgowe: Jelenia Góra oraz Wrocław można dokonać wpłacając należną kwotę na konta podane poniżej i odebrać znaczki i rejestry połowu w biurze Koła nr 20 w Środzie Śląskiej przy ulicy Białoskórniczej 1
Dopłaty na Jelenią Górę
Wpłata na konto 67 PLN
PZW ZO Jelenia Góra
NR 55 1090 1926 0000 0005 1400 2532
Dopłaty na Wrocław
Wpłata na konto 70 PLN
PZW ZO Wrocław
BGŻ oddział Wrocław
NR 97 2030 0045 1110 0000 0035 5610

Zebranie sprawozdawczo- wyborcze koła nr 20 „SAZAN” w Środzie Śląskiej

Dnia 18.12.16r. w siedzibie naszego koła (Środa Śląska, ul. Białoskórnicza 1) odbędzie się  zebranie sprawozdawczo- wyborcze, zapraszamy wszystkich członków koła nr 20.

Pierwszy termin zebrania: 9:45

Drugi termin zebrania: 10:00

KLASYFIKACJA GP PO V TURACH, KONIEC KLASYFIKACJI 2016

ZAWODNIK…I TURA+II TURA+III TURA+IV TURA=RAZEM…MIEJSCE GP

KROWICKI ADRIAN…….…1+2+4+8+5=20……………………………………1

CHRZANOWSKI HENRYK..5+1+10+4+4=24………………………………..2

ŚLEMP ZDZISŁAW…………14+3+1+16+1=35………………………………..3

SZCZYTOWSKI MIROSŁAW…9+8+5+1+12=35……………………………4

WASYLKOWSKI ANDRZEJ..11+13+8+2+2=36…………………………..5

BUCZAK TADEUSZ….2+4+15+16+6=43………………………………………6

RADZYMINSKI ARKADIUSZ……..22+13+3+3+3=44……………………7

SERWA ROBERT…………….4+13+13+6+8=44………………………………..8

SOBCZAK ŁUKASZ……………12+13+2+5+15=47…………………………..9

SEMBER RYSZARD……….15+13+6+7+9=50……………………….…….10

DYSZEWSKI JERZY.….8+7+16+15+11=57…………………………………..11

KLOCEK TOMASZ….3+5+19+16+15=58……………………………………..12

KATA ARKADIUSZ……….10+13+9+16+15=63……………………………13

RADOŃ JÓZEF……………18+13+11+10+10=64…………………………..14

MAŃKOWSKI MARIUSZ………22+13+7+9+15=66………………………15

ŚWIĄTKO SŁAWOMIR……….22+13+18+11+15=69…………………….16

DZIADYK WIESŁAW……12+10+21+14+14=71……………………………17

MARKIEWICZ MATEUSZ..6+13+22+16+15=72………………………….18

BUCZAK MARIUSZ……..7+13+22+16+15=73…………………………….19

JANIEC ROMAN…………….22+13+22+13+7=77………………………….20

KRZYŻAK JACEK……………….22+13+12+16+15=78……………………..21

DZIGMAN RYSZARD…………22+13+14+16+15=80……………………..22

ZIELIŃSKI PAWEŁ……22+6+22+16+15=81…………………………..23

SOBCZAK KRZYSZTOF……….22+9+22+16+13=82……………………..24

FILOMANOWICZ JAN…16+13+22+16+15=82…………………………25

ZIELINSKI ŁUKASZ………22+13+17+16+15=83………………………….26

TURKIEWICZ MATEUSZ……17+13+22+16+15=83…………………….27

BRZOZOWSKI WŁADYSŁAW…22+13+22+12+15=84…………………28

NOWAK MARIUSZ………21+13+20+16+15=85………………………….29

GOROL KRZYSZTOF….19+13+22+16+15=85………………………….30

MIKITA SEBASTIAN……………22+11+22+16+15=86……………………31

ROGALA JÓJEF…………….20+13+22+16+15=86…………………………32

MYSZOR NORBERT…………..22+13+22+16+15=88…………………….33

ZIELIŃSKI JERZY………22+13+22+16+15=88………………………….33

ŁAKOWSKI JANUSZ….22+13+22+16+15=88…………………………..33

BOBOŃ ANDRZEJ………22+12+22+16+15=88……………………………33

KOWALCZYK ADAM……….22+13+22+16+15=88……………………..33

KIEŁBOWICZ STANISŁAW…22+13+22+16+15=88……………………33

SKUŁA KAZIMIERZ………22+13+22+16+15=88…………………………33

MIKITA JACEK……………..22+13+22+16+15=88………………………….33

KĘDZIERSI MARIAN………….22+13+22+16+15=88…………………….33

MORAWSKI ANDRZEJ…………22+13+22+16+15=88………………….33

WALASZ ANDRZEJ…………………..22+13+22+16+15=88………………33

JUNIORZY:

MYŚLIKOWSKI SZYMON…1+1+2+4+2=8…………………………………..1

DZIADYK SZYMON………..2+2+1+3+2=9…………………………………….2

JAKUB IWASZKO………….3+3+3+1+1=11………………………………………3

JAKUB KLEJDYSZ………….3+3+3+2+2=13……………………………………4

JAKUB TURKIEWICZ…….3+3+3+3+2=14…………………………………….5

 

Punktacja jest liczona od zajętego miejsca np.

miejsce 1=1 pkt, miejsce 2=2 pkt, itd.

zawodnik który na zawodach złowił 0 g. ryb dostaje pkt. za ostatnie miejsce tak samo jak zawodnik który nie stawił się na zawody

GP wygrywa zawodnik który przez cały sezon zdobył najmniej punktów.

W przypadku zdobycia na koniec sezonu takiej samej ilości punktów przez dwóch lub większej ilości zawodników o końcowym wyniku decydują ostatnie zawody sezonu.

Puchar Burmistrza Środy Śląskiej

WYNIKI:

1.MIROSŁAW SZCZYTOWSKI-5050 GR.

2.ANDRZEJ WASYLKOWSKI-4500 GR.

3.ARKADIUSZ RADZYMIŃSKI-2440 GR.

4.HENRYK CHRZANOWSKI-1980 GR.

5.ŁUKASZ SOBCZAK-1660 GR.

6.ROBERT SERWA-1460 GR.

7.RYSZARD SEMBER-1340 GR.

8.ADRIAN KROWICKI-950 GR.

9.MARIUSZ MAŃKOWSKI-570 GR.

10.JÓZEF RADOŃ-520 GR.

11.SŁAWOMIR ŚWIĄTKO-180 GR.

12.WŁADYSŁAW BRZOZOWSKI-140 GR.

13.ROMAN JANIEC-120 GR.

14.WIESŁAW DZIADYK-70 GR.

15.JERZY DYSZEWSKI-50 GR.

 

JUNIORZY:

1.JAKUB IWASZKO-90 GR.

2.JAKUB KLEJDYSZ-70 GR.

3.SZYMON DZIADYK, JAKUB TURKIEWICZ-20 GR.

4.WOJCIECH KLEJDYSZ-0 GR.