DOPŁATY NA WODY OKRĘGOWE JELENIA GÓRA I WROCŁAW

Dopłaty na wody Okręgowe: Jelenia Góra oraz Wrocław można dokonać wpłacając należną kwotę na konta podane poniżej i odebrać znaczki i rejestry połowu w biurze Koła nr 20 w Środzie Śląskiej przy ulicy Białoskórniczej 1
Dopłaty na Jelenią Górę
Wpłata na konto 67 PLN
PZW ZO Jelenia Góra
NR 55 1090 1926 0000 0005 1400 2532
Dopłaty na Wrocław
Wpłata na konto 70 PLN
PZW ZO Wrocław
BGŻ oddział Wrocław
NR 97 2030 0045 1110 0000 0035 5610

Zebranie sprawozdawczo- wyborcze koła nr 20 „SAZAN” w Środzie Śląskiej

Dnia 18.12.16r. w siedzibie naszego koła (Środa Śląska, ul. Białoskórnicza 1) odbędzie się  zebranie sprawozdawczo- wyborcze, zapraszamy wszystkich członków koła nr 20.

Pierwszy termin zebrania: 9:45

Drugi termin zebrania: 10:00

KLASYFIKACJA GP PO V TURACH, KONIEC KLASYFIKACJI 2016

ZAWODNIK…I TURA+II TURA+III TURA+IV TURA=RAZEM…MIEJSCE GP

KROWICKI ADRIAN…….…1+2+4+8+5=20……………………………………1

CHRZANOWSKI HENRYK..5+1+10+4+4=24………………………………..2

ŚLEMP ZDZISŁAW…………14+3+1+16+1=35………………………………..3

SZCZYTOWSKI MIROSŁAW…9+8+5+1+12=35……………………………4

WASYLKOWSKI ANDRZEJ..11+13+8+2+2=36…………………………..5

BUCZAK TADEUSZ….2+4+15+16+6=43………………………………………6

RADZYMINSKI ARKADIUSZ……..22+13+3+3+3=44……………………7

SERWA ROBERT…………….4+13+13+6+8=44………………………………..8

SOBCZAK ŁUKASZ……………12+13+2+5+15=47…………………………..9

SEMBER RYSZARD……….15+13+6+7+9=50……………………….…….10

DYSZEWSKI JERZY.….8+7+16+15+11=57…………………………………..11

KLOCEK TOMASZ….3+5+19+16+15=58……………………………………..12

KATA ARKADIUSZ……….10+13+9+16+15=63……………………………13

RADOŃ JÓZEF……………18+13+11+10+10=64…………………………..14

MAŃKOWSKI MARIUSZ………22+13+7+9+15=66………………………15

ŚWIĄTKO SŁAWOMIR……….22+13+18+11+15=69…………………….16

DZIADYK WIESŁAW……12+10+21+14+14=71……………………………17

MARKIEWICZ MATEUSZ..6+13+22+16+15=72………………………….18

BUCZAK MARIUSZ……..7+13+22+16+15=73…………………………….19

JANIEC ROMAN…………….22+13+22+13+7=77………………………….20

KRZYŻAK JACEK……………….22+13+12+16+15=78……………………..21

DZIGMAN RYSZARD…………22+13+14+16+15=80……………………..22

ZIELIŃSKI PAWEŁ……22+6+22+16+15=81…………………………..23

SOBCZAK KRZYSZTOF……….22+9+22+16+13=82……………………..24

FILOMANOWICZ JAN…16+13+22+16+15=82…………………………25

ZIELINSKI ŁUKASZ………22+13+17+16+15=83………………………….26

TURKIEWICZ MATEUSZ……17+13+22+16+15=83…………………….27

BRZOZOWSKI WŁADYSŁAW…22+13+22+12+15=84…………………28

NOWAK MARIUSZ………21+13+20+16+15=85………………………….29

GOROL KRZYSZTOF….19+13+22+16+15=85………………………….30

MIKITA SEBASTIAN……………22+11+22+16+15=86……………………31

ROGALA JÓJEF…………….20+13+22+16+15=86…………………………32

MYSZOR NORBERT…………..22+13+22+16+15=88…………………….33

ZIELIŃSKI JERZY………22+13+22+16+15=88………………………….33

ŁAKOWSKI JANUSZ….22+13+22+16+15=88…………………………..33

BOBOŃ ANDRZEJ………22+12+22+16+15=88……………………………33

KOWALCZYK ADAM……….22+13+22+16+15=88……………………..33

KIEŁBOWICZ STANISŁAW…22+13+22+16+15=88……………………33

SKUŁA KAZIMIERZ………22+13+22+16+15=88…………………………33

MIKITA JACEK……………..22+13+22+16+15=88………………………….33

KĘDZIERSI MARIAN………….22+13+22+16+15=88…………………….33

MORAWSKI ANDRZEJ…………22+13+22+16+15=88………………….33

WALASZ ANDRZEJ…………………..22+13+22+16+15=88………………33

JUNIORZY:

MYŚLIKOWSKI SZYMON…1+1+2+4+2=8…………………………………..1

DZIADYK SZYMON………..2+2+1+3+2=9…………………………………….2

JAKUB IWASZKO………….3+3+3+1+1=11………………………………………3

JAKUB KLEJDYSZ………….3+3+3+2+2=13……………………………………4

JAKUB TURKIEWICZ…….3+3+3+3+2=14…………………………………….5

 

Punktacja jest liczona od zajętego miejsca np.

miejsce 1=1 pkt, miejsce 2=2 pkt, itd.

zawodnik który na zawodach złowił 0 g. ryb dostaje pkt. za ostatnie miejsce tak samo jak zawodnik który nie stawił się na zawody

GP wygrywa zawodnik który przez cały sezon zdobył najmniej punktów.

W przypadku zdobycia na koniec sezonu takiej samej ilości punktów przez dwóch lub większej ilości zawodników o końcowym wyniku decydują ostatnie zawody sezonu.

Puchar Burmistrza Środy Śląskiej

WYNIKI:

1.MIROSŁAW SZCZYTOWSKI-5050 GR.

2.ANDRZEJ WASYLKOWSKI-4500 GR.

3.ARKADIUSZ RADZYMIŃSKI-2440 GR.

4.HENRYK CHRZANOWSKI-1980 GR.

5.ŁUKASZ SOBCZAK-1660 GR.

6.ROBERT SERWA-1460 GR.

7.RYSZARD SEMBER-1340 GR.

8.ADRIAN KROWICKI-950 GR.

9.MARIUSZ MAŃKOWSKI-570 GR.

10.JÓZEF RADOŃ-520 GR.

11.SŁAWOMIR ŚWIĄTKO-180 GR.

12.WŁADYSŁAW BRZOZOWSKI-140 GR.

13.ROMAN JANIEC-120 GR.

14.WIESŁAW DZIADYK-70 GR.

15.JERZY DYSZEWSKI-50 GR.

 

JUNIORZY:

1.JAKUB IWASZKO-90 GR.

2.JAKUB KLEJDYSZ-70 GR.

3.SZYMON DZIADYK, JAKUB TURKIEWICZ-20 GR.

4.WOJCIECH KLEJDYSZ-0 GR.

 

 

 

 

Zawody Powiatowe Film

Serdecznie podziękowania dla Pana Andrzeja Wolarz członkowi naszego koła oraz operatorowi drona, który filmuje nasze zawody. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Skydron24.pl i w zakładce „Nasze realizacje” zobaczyć filmy z zawodów.

Poniżej filmy z zawodów:

Spławikowe Rozpoczęcie Sezonu: Film – Spławikowe Rozpoczęcie Sezonu

XVII Zawody Powiatowe Środa Śląska 2016: Zawody Powiatowe 2016 Środa Śląska